Книжная выставка - приходите! Увеличить

Книжная выставка. Мы участвуем - приходите!

Новое

0,00 грн

Описание

Київська книжкова виставка до Дня Знань

27-30 серпня 2015 року

Протягом  багатьох років, в кінці літа, вже  доброю традицією стало проведення в Українському домі на Європейській площі (вул.. Хрещатик, 2) щорічної книжкової виставки-ярмарку до Дня Знань. Цей рік не став винятком.

З 27 по 30 серпня   запрошуємо всіх бажаючих відвідати  чергову виставку-ярмарок, організатором якої є Державне підприємство «Український Дім» за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Книжкова виставка-ярмарок в Українському домі на Європейській площі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті  країни.  За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі  так і для книголюбів України. На ній завжди широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання -  художню, наукову, довідкову,  історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну  літературу.

 Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з  відомими  письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Централізована бібліотечна система Голосіївського району м. Києва презентує Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев, 1876» - виставка вишитих аркушів книги, показ сучасних виробів за ними; майстер-класи з народної вишивки для дітей та дорослих.

Традиційно, в рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.

Під час проведення виставки-ярмаку відбудеться  «Фестиваль морозива» - свято солодощів та розваг, на якому дітлахи та їх батьки зможуть поласувати смачним морозивом. В програмі фестивалю:

творчі майстер-класи для дітей, розважальні атракціони, аквагрим, татуювання, інтерактивний ігровий майданчик, та  багато-багато інших цікавих подій.

Не пропустіть яскраве свято книги!   

Отзывы

На данный момент комментариев нет.

Написать отзыв

Книжная выставка. Мы участвуем - приходите!

Книжная выставка. Мы участвуем - приходите!

Написать отзыв